Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Представники НУО, які працюють із розвитком громад... Посібник «Об’єднання громад» Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

ХХ Міжнародна літня Школа з Прав Людини у Варшаві

20-27 червня 2009 р. у Варшаві-Медзешині проходитиме ХХ Міжнародна літня Школа з Прав Людини, що організовується Гельсінським Фондом із Прав Людини.

До участі в Школі запрошуються активісти правозахисних неурядових організацій, співробітники вузів, а також представники органів публічної влади й установ, що ведуть діяльність, пов'язану із Правами Людини із країн Центральної та Східної Європи, СНД, які раніше не брали участі в літніх і зимових школах із Прав Людини Гельсінського Фонду з Прав Людини. Кандидати повинні мати вищу освіту або навчатися на останньому курсі вузу.

До програми Школи включено лекції та практичні заняття з тем: історія та філософія Прав Людини, внутрішні й міжнародні системи захисту Прав Людини, а також деякі окремі права.

Організатори обіцяють, що лекції будуть проводитися відомими професорами й експертами в галузі Прав Людини та міжнародного права.

Робочими мовами Школи є російська й англійська. Учасники мають вільно володіти однією з цих мов.

Бажаючим взяти участь у Школі треба до 21 лютого 2009 р. надіслати:
- заповнений формуляр заявки;
- коротке резюме (CV);
- рекомендаційний лист із організації або місця роботи,
на
20summer@hfhrpol.waw.pl або поштою на адресу:
Helsinska Fundacja Praw Czlowieka
ul. Zgoda 11, 00-018 Warszawa, POLSKA

Документи мають бути заповнені на комп'ютері або друкарській машинці. Тільки повні комплекти документів, вислані разом, у яких заповнені всі необхідні пункти, будуть прийняті до розгляду. Кандидати будуть сповіщені про результати конкурсу до 8 травня 2009 р.

Учасники (усього 65 осіб) будуть обрані відбірною комісією на конкурсній основі, тільки 30 учасників із цього числа одержать відшкодування проживання у двомісних номерах і харчування під час проведення Школи, а близько 35 осіб зможуть взяти участь у Школі, сплативши витрати за проживання й харчування. Організатори забезпечують всім учасникам безкоштовно: лекції, практичні заняття, а також їхній переклад, навчальні матеріали, медичне страхування на час перебування в Польщі. Не будуть відшкодовані дорожні витрати, витрати пов'язані з одержанням візи, а також пов'язані із проживанням у готелях і харчуванням під час подорожі.

За інформацією
Харківської правозахисної групи та Громадського інформаційно-аналітичного Центру для молоді

Джерело: Громадський простір


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net