Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... «Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Зростає політичний тиск на українські ЗМІ?

Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Віталій Шевченко на зустрічі з Президентом України Віктором Ющенком вказав на тенденцію зростання політичного тиску на засоби масової інформації в Україні.

Зокрема, на зустрічі з главою держави В.Шевченко представив звіт Нацради за 2008 рік. Він поінформував про окремі аспекти розвитку телерадіомовлення в Україні, зокрема, виконання мовного законодавства, запровадження цифрового стандарту мовлення. За його словами, повністю запровадити ці технології вдалося в Одеській області.

В.Шевченко вказав на тенденцію зростання політичного тиску на засоби масової інформації останнім часом, в тому числі через внесення змін до законів та інших нормативних актів з метою посилення впливу на ЗМІ та регуляторні органи в цій сфері.

Голова Нацради також повідомив про те, що після ратифікації Україною Європейської Конвенції про транскордонне телебачення, Нацрада стикнулася з такою проблемою, як неможливість швидкого адміністративного реагування на порушення інформаційного законодавства з боку мовників.

Окремо було обговорено виконання рішення Ради національної безпеки та оборони від 21 березня 2008 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення інформаційної безпеки України», яке було введено в дію указом Президента від 23 квітня 2008 року.

За інформацією прес-служби, підсумовуючи зустріч, В.Ющенко  відзначив результативність роботи Національної ради з питань телебачення і радіомовлення та принциповість цього органу у приведенні інформаційного простору до норм українського законодавства.

«Ми вперше побачили стиль, вперше побачили орієнтир, який обраний за мету роботи», - сказав Президент.

Водночас він зауважив, що стан телевізійного і радіопростору ще далекий від задовільних оцінок. Тому Президент поставив завдання сформувати ефективний план дій, який би забезпечив подальший прогрес зусиль Нацради.

Відповідно до норм законодавства, Президент прийняв звіт Національної ради.

Джерело: УНІАН


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net