Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... Посібник «Об’єднання громад» Консультації щодо діяльності НУО on linе! усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Запрошення до участі в семінарах «Суди та засоби масової інформації»

Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Україна: верховенство права» у партнерстві з Академією суддів України та Українським освітнім центром реформ 17-27 березня 2009 року проводить серію навчальних семінарів для суддів та журналістів на тему «Суди та засоби масової інформації». Метою навчання є підвищення відкритості судів для громадськості, налагодження ефективного взаємозв’язку між суддівським корпусом та засобами масової інформації, підвищення рівня обізнаності журналістів  про роботу судів та хід розгляду судових справ для кращого інформування громадян.

Одноденні семінари для журналістів відбудуться 18 березня в Києві, 24 березня у Луганську та 27 березня у Сумах.

В роботі семінарів візьмуть участь українські та американські  експерти з питань медіа права та зв’язків суду з громадськістю:

 • Наталія Петрова, заступник керівника Проекту «Україна: верховенство права»;
 • Ліа Гуровіц, експерт зі зв’язків з громадськістю, директор з законодавчих, міжурядових та громадських зв’язків, Суди округу Колумбія (США);
 • Девід Дж. Ремондіні, експерт зі зв’язків з громадськістю, радник Голови суду (США).

 У ході семінару будуть висвітлені такі питання:

 • вплив засобів масової інформації на формування довіри та впевненості громадськості;
 • вільна преса та справедливий суд: балансування прав;
 • питання доступу, узгодження дій судів та засобів масової інформації;
 • як працюють суди та основні судові процедури;
 • чому існують обмеження на отримання інформації в суді?
 • інтерв'ю для ЗМІ;
 • чи завжди суддя зобов’язаний спілкуватися зі ЗМІ?
 • вимоги професійної етики суддів;
 • проведення зйомок у залі судового засідання;

 У рамках кожного семінару  планується  проведення дискусій у формі круглого столу за участі суддів та журналістів і редакторів засобів масової інформації.

Такі дискусії проходять напередодні, а саме 17 березня в Києві, 23 березня у Луганську та 26 березня у Сумах. Ті, хто захоче взяти участь у цих спільних зустрічах і дискусії, запрошуються прибути до місця проведення семінару на день раніше.

До участі в семінарах запрошуються редактори та журналісти українських ЗМІ, що хочуть підвищити свій фаховий рівень у висвітленні діяльності судів. Перевага буде надаватися тим, хто раніше не брав участь в аналогічних семінарах проекту «Україна: верховенство права».

Організатори покривають витрати  на подорож,  проживання у готелі (одна ніч за потреби)  та харчування. Списки учасників семінарів формуватимуться по мірі надходження заявок. Кількість учасників обмежена, тому побажання до потенційних учасників обирати для участі в семінарі місце, найбільш наближене до вашого постійного проживання/роботи.

Для участі в семінарі необхідно заповнити та надіслати заповнену аплікаційну форму (яка додається до цього запрошення, і також розміщена на сайті проекту «Україна: верховенство права» www.ukrainerol.org.ua) до п’ятниці, 6 березня 2009 року, на адресу ymukhin@ukrainerol.org.ua.

 Після підтвердження Вашої участі Ви отримаєте електронною поштою проект програми семінару та інструкції щодо маршруту проїзду до місця проведення заходу.


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net