Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
«Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... Громадські активісти навчались інструментам впливу... Реформування митних процедур на місцевому рівні об... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Роботодавці подають до суду на Мінпраці?

Виконавчий директор Федерації металургів Сергій Притаманов зазначив, що, на думку роботодавців, ця ротація була незаконною і проводилася на користь всього однієї з 18 зареєстрованих в державі організацій – Федерації роботодавців України на чолі з Юрієм Бойком.

С.Притаманов зазначив, що роботодавці, які представляють інтереси більше 6 мільйонів найнятих робітників, звинувачують Мінпраці "в порушенні законодавства і пособництві рейдерському захопленню фондів соціального страхування".

За його словами, організація 10 березня 2009 року позачергового засідання правлінь двох фондів соціального страхування з метою проведення незаконної ротації членів правління з боку роботодавців є прямим порушенням чинного законодавства, нормативно-правових актів і регламентів правлінь фондів. "Завдяки зусиллям Мінпраці з правлінь цих фондів (соціального страхування на випадок безробіття і при тимчасовій втраті працездатності) безпідставно виведені представники 15 всеукраїнських об`єднань організацій працедавців, які представляють близько 6 млн. трудящих. Зараз Мінпраці намагається зробити те саме з наглядовими радами фондів", - наголосив С.Притаманов.

"Федерація металургів України впевнена, що такі дії Міністерства праці і соцполітики є відвертими державним рейдерством навколо незалежних фондів соціального страхування, доказом безпрецедентного порушення глобальних принципів соціального діалогу і брутального ігнорування норм права в Україні", - заявив представник роботодавців.

С.ПРИТАМАНОВ попереджає, що роботодавці мають намір в судовому порядку оскаржити це рішення і залишають за собою право звернутися в міжнародні інстанції.

За його словами, серед організацій, які планують звернутися до суду, Всеукраїнська асоціації роботодавців, Конфедерація роботодавців України, Федерація металургів України, Всеукраїнське об`єднання обласних організацій роботодавців у сфері будівництва, проектування і архітектури, Всеукраїнське об`єднання обласних організацій роботодавців у сфері телекомунікаційних та інформаційних технологій, Федерація роботодавців транспорту України, Федерація роботодавців гірників України, Об`єднання організацій роботодавців медичної і мікробіологічної промисловості України та інші.

Джерело: УНІАН


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net