Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Громадські активісти навчались інструментам впливу... Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... «Охорона довкілля – стратегічний пріоритет громади... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

На сайті Мін’юсту запроваджено інформаційно-роз‘яснювальну рубрику для громадян з питань звернення до суду

 

Рубрика покликана надати інформаційну допомогу кожному в реалізації права на доступ та на забезпечення справедливого правосуддя.

Як повідомив Міністр юстиції України Микола Оніщук, рубрику сформовано на підставі звернень громадян, що надходять до Міністерства юстиції. Аналіз таких звернень виявив системну потребу в роз‘ясненні громадянам низки питань, що стосуються доступу до правосуддя. Зокрема - як звернутися до суду, до якого суду, що робити якщо не влаштовує судове рішення, як його оскаржити, чому рішення суду не виконується, як притягнути суддю до відповідальності?

Нова рубрика покликана надати можливість всім бажаючим ознайомитися із судовою системою України та отримати іншу інформаційну допомогу з питань звернення до суду, оскарження або виконання судових рішень, дисциплінарної відповідальності суддів тощо.

На даний час в рубриці розміщено зразок заяви до Міністерства юстиції щодо неправомірних дій суддів, інформаційне роз‘яснення щодо повноважень Міністра юстиції з питань ініціювання дисциплінарної відповідальності суддів. За сприяння проекту «Україна: верховенство права» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) розміщено довідники «Путівник по судовій системі: судова система України у запитаннях та відповідях», «Як ознайомитися із судовим рішенням», фільм «Знайомство з судом».

У подальшому планується розміщувати інші консультативні матеріали, а також висвітлювати проблемні питання доступу до правосуддя. Міністерство юстиції пропонує громадянам звертатися до Мін‘юсту у разі виникнення додаткових питань щодо доступу до правосуддя, які потребують фахової консультативної допомоги.


Прес-служба Міністерства юстиції України
Tел. 271-16-76

 

 

 

 

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net