Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... Консультації щодо діяльності НУО on linе! Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

В Україні нарахували більше 600 пільг

З метою систематизації пільг юристами Центру громадської адвокатури було складено Каталог пільг. Також він може бути корисним для громадських правових приймалень, організацій, які працюють з пільговими категоріями.

Право на отримання пільг регламентуються майже 50 законодавчими і підзаконними правовими актами. Не всі громадяни знають повного обсягу пільг, які передбачені законодавством для їх пільгової категорії. Зазвичай, громадяни знають лише основні види пільг, такі як знижка на оплату житлово-комунальних послуг, безкоштовний проїзд у транспорті, безкоштовне забезпечення лікарськими препаратами тощо, однак більшість громадян і не здогадуються, що категорія пільговиків, до якої вони належать, має право, наприклад, на безкоштовну правову допомогу, право на першочергове отримання земельної ділянки, пільгове оформлення кредиту. Таких пільг можна назвати безліч. Проте багато із них також не мають фінансування.

Презентація Каталогу відбулась на круглому столі «Реалії та перспективи системи пільг в Україні», де були присутні як громадські організації соціального спрямування, так і представники органів соціального захисту.

В каталозі зазначені конкретні пільгові категорії громадян та які пільги для них передбачені. Загалом каталог містить 611 видів пільг, та окремий додаток, що стосується пільг, які встановлені Львівською міською радою. Однак за словами керівника проекту Оксани Коваль: «Навіть даний систематизований Каталог пільг є ще не повним, і буде доповнюватися та змінюватися протягом дії всього проекту, визначатимуться ті, які не мають фінансування та забезпечення.»

Ознайомитись з Каталогом пільг Ви можете на сайті проекту www.pilga.in.ua або у додатку.

Каталог складено в рамках проекту «Реформування існуючої системи пільг та привілеїв в Україні – наближення до європейських стандартів» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

Додаток: КАТАЛОГ


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net