Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Консультації щодо діяльності НУО on linе! Посібник «Об’єднання громад» Реформування митних процедур на місцевому рівні об... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Актуально -> НОВИНИ ПРОГРАМИ

У Луцьку відбудеться обговорення «Доступ молоді та МГО до інформації про діяльність місцевих органів влади у справах молоді»

До участі запрошуються представники молодіжних громадських організацій, органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів, дитячих та спортивних організацій, громадські активісти із Волинської та Львівської областей.

У рамках заходу буде презентовано результати моніторингу пасивного доступу молоді та молодіжних організацій до інформації про молодіжні програми та їх фінансування у Волинській та Львівській областях, обговорено питання активного доступу до інформації молоді в областях, а також проведено навчання для учасників щодо правових питань активного доступу до інформації про молодіжні програми та їх фінансування.

 Захід проводиться Комітетом підтримки студентського самоврядування у партнерстві із Асоціацією Молодих Реформаторів (АМоРе) та Центром громадської адвокатури за підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження».
 
Проект «Реалізація та захист права на інформацію про молодіжні програми» має на меті сприяння та покращення реалізації права на доступ до інформації про молодіжні програми та їх фінансування на загальнодержавному та місцевих рівнях, навчання та активізацію організацій у реалізації права на інформацію.
 
Обговорення «Доступ молоді та МГО до інформації про діяльність місцевих органів влади у справах молоді» відбудеться 27 травня у місті Луцьку.
 
Захід буде проводитись у конференц-залі народного дому «Просвіта», м. Луцьк, вул. Б.Хмельницького,1, початок 14.00.
Для участі у заході просимо попередньо повідомити організаторів: e-mail kpss@lawngo.net, amore.volyn@gmail.com, тел. 80674165086 (Луцьк), 8032 2354519, 80974434233 (Львів).

 

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net