Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Посібник «Об’єднання громад» Реформування митних процедур на місцевому рівні об... Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Тренінг «Основні аспекти сплати та звітності щодо податкових платежів та зборів НУО та вирішення конфліктів з контролюючими органами влади без корупції»

Як під час проходження державної реєстрації, так і спілкування із контролюючими органами щодо нарахування та сплати податкових платежів та зборів, налагодження первинної документації, перевірок такі організації відчувають труднощі. Через правову необізнаність, незнання особливостей правозастосування часто виникають конфлікти з органами влади, в яких мають місце як провокація корупційних дій, так і потурання таким діям з обох сторін.

  

До участі у тренінгу запрошуються представники новостворених громадських, благодійних організацій, а також тих, які перебувають у процесі реєстрації,  відчувають труднощі в налагодженні фінансової звітності, мають конфлікти із контролюючими органами влади.

 

Питання, які будуть розглядатись: основні акти податкового законодавства та фінансової звітності для громадських та благодійних організацій; основна  документація  бухгалтерського обліку типових фінансових операцій НУО; строки, порядок сплати та обліку податкові платежів та зборів, строки, порядок складання та подання звітності до контролюючих органів; податкові конфлікти та їх вирішення.

  

Участь є безкоштовною. Учасники забезпечуються роздатковими друкованими та електронними матеріалами із правовими актами, роз’ясненнями та документами, які потрібні для фінансової звітності та захисту своїх прав у конфліктах із контролюючими органами.   Також учасники матимуть змогу після заходу чи в у разі потреби отримати індивідуальні консультації юристів  та фінансових експертів програми.  

 

 Для участі у тренінгу просимо надіслати інформацію із вказівкою: ПІП учасника, назва організації (ініціативної групи), контакти (телефон, скринька), а також опис потреб організації в отриманні інформації. Інформацію просимо надіслати на скриньку info@lawngo.net чи до офісу організації (м. Львів вул. Ставропігійська 11 оф.3, тел. 803 22354519, 80974434233) до 3 червня.

 

Тренінг відбуватиметься 5 червня у місті Львові, початок о 14.00.

  

Проект не покриває витрат на проїзд учасників із інших областей.

  

Організації, які не мають змоги взяти участь у тренінгу, можуть отримати індивідуальні правові консультації  від юристів програми, надіславши запит та опис ситуації на скриньку програми.

 

Тренінг проводиться у рамках проекту «Правова приймальня Центру громадської адвокатури» за проекту „Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні "Гідна Україна", який здійснює компанія Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI) за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Корпорації "Виклики тисячоліття" (МСС).

 

 

Контакти:

Тетяна Яцків, керівник програми правової підтримки організацій громадського сектору

м. Львів вул. Ставропігійська 11/3.

тел. 8032 235 45 19, моб. 8 097 4434233

e-mail: info@lawngo.net

Портал «Юрист НГО»  www.lawngo.net

 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net