Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Громадські активісти навчались інструментам впливу... Консультації щодо діяльності НУО on linе! Представники НУО, які працюють із розвитком громад... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

В Україні дискримінують молодь і пенсіонерів


Про це свідчать результати соціально-психологічного дослідження побутових уявлень українців про права людини, проведеного за підтримки Харківської правозахисної групи.

Як розповів "Німецькій хвилі" один із авторів дослідження, науковий співробітник факультету соціології Київського університету ім. Т. Шевченка Віктор Пушкар, опитування, проведене у 18-ти містах, засвідчило: 40% городян переконані, що існує дискримінація пенсіонерів, 21% - молоді.

Серед дискримінаційних практик, приміром, розповсюджені обмеження за віком під час прийому на роботу, показало репрезентативне опитування.

Так, каже соціолог, практика відмови в прийомі на посаду молодої людини позбавляє її можливості навчитися працювати. Так само "надто" літнім людям (після 40-50 років) відмовляють у прийомі на роботу.

"Більшість людей покладає вирішення проблем у царині прав людини на державу, лише частина вважає винними самих себе" - каже Пушкар.

Водночас правозахисники зазначають, що їм невідомо, аби які-небудь державні чи громадські організації в Україні боролися з віковою дискримінацією.

джерело: life.pravda.com.ua


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net