Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Представники НУО, які працюють із розвитком громад... Посібник «Об’єднання громад» Молодіжні активісти взяли участь в семінарі щодо п... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Актуально -> НОВИНИ ПРОГРАМИ

У Львові відбувся тренінг «Основні аспекти оподаткування НУО та вирішення конфліктів з контролюючими органами влади без корупції»

Участь у тренінгу взяли 25 представників благодійних та громадських організацій із Львівщини та інших областей.

У рамках тренінгу розглядались такі питання :
§ основні акти податкового законодавства та фінансової звітності для громадських та благодійних організацій;
§ основна документація бухгалтерського обліку типових фінансових операцій НУО;
§ строки, порядок сплати та обліку податкові платежів та зборів,
§ строки, порядок складання та подання звітності до контролюючих органів;
§ податкові конфлікти та їх вирішення.
 
У першій частині тренінгу організації  від керівника програми правової підтримки НУО Тетяни Яцків дізнались про правове регулювання надходжень неприбуткових організацій, особливості законодавства про оподаткування надходжень громадських та благодійних організацій. У блоці, присвяченому строкам, порядку та обліку, звітності податкових платежів та зборів учасники разом із  фінансовим менеджером програми Вікторією Цебрієнко опрацьовували завдання та складали відповідну документацію.
 
Адвокат, голова Центру громадської адвокатури Леонід Тарасенко розповів учасникам про механізми вирішення конфліктів з органами влади, у тому числі законодавче регулювання процедур вирішення податкових конфліктів, основні механізми захисту прав організацій, а також про права організацій під час перевірок податковими органами.
 
Тренінг проводився у рамках проекту «Правова приймальня Центру громадської адвокатури» за проекту „Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні "Гідна Україна", який здійснює компанія Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI) за сприяння Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Корпорації "Виклики тисячоліття" (МСС).
 
Організації, які не мали змоги взяти участь у тренінгу, можуть отримати індивідуальні правові консультації від юристів програми, надіславши запит та опис ситуації на скриньку програми info@lawngo.net.


 


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net