Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Посібник «Об’єднання громад» Представники НУО, які працюють із розвитком громад... Навіщо громадам стратегії в процесі впровадження р... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Архів новин -> Новини/2007-2012

Стажування у галузі захисту прав людини у сфері охорони здоров’я

Ініціатива «Право та громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження» та Інституту Відкритого суспільства і Всеукраїнська громадська організація «Фундація медичного права та біоетики України» оголошують відкриття однорічної програми стажування з актуальних проблем законодавства і захисту прав людини у царині охорони здоров’я.

Ця програма призначена для випускників (2008 чи 2009 років випуску) вищих навчальних закладів III і IV рівнів акредитації, що здійснюють підготовку фахівців за юридичним напрямом.

Україна перебуває на етапі розквіту нової царини юридичної науки – медичного права. Розвиток цієї галузі був зумовлений, у першу чергу, потребами захисту прав людини у сфері охорони здоров’я. Аналіз юридичної практики у царині медичного права свідчить про необхідність нових управлінських рішень, оновлення законодавства в окресленій сфері, а також про гостру потребу в фахівцях, які б мали належну теоретичну підготовку і практичні навики щодо захисту прав людини у галузі охорони здоров’я.

У Вірменії, Грузії, Македонії, Казахстані, Киргизстан та Україні на сьогодні реалізується важливий проект Ініціативи «Право та громадське здоров’я» зі створення серії практичних посібників і веб-сайтів для юристів, які працюють у сфері захисту прав людини у галузі охорони здоров’я. Наступним кроком, що логічно продовжує розпочаті ініціативи щодо забезпечення прав людини в галузі охорони здоров’я, є відкриття програми стажування.

Мета стажування полягає, по-перше, у забезпеченні комплексного навчання з медичного права, і по-друге, у сприянні в підготовці нового покоління юристів, що володітимуть знаннями і навиками захисту прав людини в окресленій царині.

Організаційні питання
Стажер буде працювати у Всеукраїнській громадській організації «Фундація медичного права та біоетики України», яка була визначена Програмою “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду «Відродження». За стажером буде закріплено керівника із зазначеної громадської організації, окрім того стажер буде тісно співпрацювати з національними і міжнародними експертами у галузі медичного права та захисту прав людини.

Стажування триватиме один рік з можливістю його продовження ще на один рік.
Розпочинається стажування з вересня 2009 року та проходитиме у м. Львові. Стажеру буде забезпечено дотримання трудових гарантій, передбачених законодавством України, а саме заробітна плата, стаж роботи за фахом, а також організаційно-методичну підтримку для належного виконання його обов’язків.

Завдання для особи, що стажуватиметься:
1. Робота над практичним посібником «Правовий статус суб’єктів медичних правовідносин: практичний посібник» (координація внесення оновленої інформації, швидке реагування на зміни в законодавчій базі у галузі прав людини у контексті охорони здоров’я, акумулювання порад від учасників семінарів/тренінгів щодо удосконалення матеріалу в книзі, уніфікування рекомендацій для майбутньої практичної, видавничої і законотворчої роботи тощо).
2. Координація та сприяння в організації і проведенні тренінгів/семінарів/навчальних шкіл з медичного права на підставі матеріалів практичного посібника.
3. Сприяння у реалізації ґрантових проектів у сфері медичного права.
4. Аналітична робота над підготовкою матеріалів до загальнодержавного науково-практичного журналу «Медичне право».
5. Підготовка проектів процесуальних документів, необхідних у роботі з медичними справами. Виконання претензійно-позовної роботи у галузі медичного права. Відслідковування порядку розгляду медичних справ у судах загальної та спеціальної юрисдикції.
6. Сприяння у проведенні відповідної аналітично-дослідницької роботи над проектами нормативно-правових актів.
7. Опанування міжнародно-правових стандартів у галузі прав людини та охорони здоров’я, практики Європейського Суду з прав людини у царині охорони здоров’я.
8. Ознайомлення з роботою третейського суду в галузі охорони здоров’я.
9. Сприяння у підготовці наукових висновків, експертиз для органів державної влади та органів місцевого самоврядування.
10. Допомога в організації і проведенні правопросвітницької діяльності (проведення благодійних акцій, семінарів/тренінгів, підготовка інформаційно-просвітницьких матеріалів тощо).
11. Участь у роботі над зверненням громадян, які надходять в Управління охорони здоров’я.
12. Співпраця із ЗМІ у галузі медичного права.
13. Робота над розміщенням та оновленням матеріалів практичного посібника «Правовий статус суб’єктів медичних правовідносин: практичний посібник» на веб-сайті www.healthrights.in (окремий проект Ініціативи МФВ “Право та громадське здоров’я”)
14. Моніторинг оцінки ефективності використання практичного посібника правниками.

Вимоги до кандидата:
• повна вища юридична освіта (освітньо-кваліфікаційний рівень – магістр (бажано);
• вільне володіння англійською мовою (англійська - fluent);
• знання ПК;
• досвід роботи у неурядових організаціях чи юридичній клініці (бажаний);
• професійні навики проведення дослідницької роботи у сфері права і досвід такої роботи.

Особистісні характеристики: високі моральні якості, відповідальність, організаційні навики, уважність, комунікабельність, креативність, уміння працювати у команді.

Конкурсний відбір
Якщо Вас зацікавив цей проект, просимо надсилати резюме, автобіографію та есе (твір мотиваційного характеру щодо захисту прав людини, з висвітленням досвіду та зацікавленості в такому виді діяльності).

Усі документи надсилати українською та англійською мовами на e-mail адресу:
prlawlab@ukr.net та vynnytska@irf.kiev.com. У темі листа необхідно зазначати “Стажування у галузі медичного права”.

Останній термін подання документів – 5 липня 2009 року.

Відбір на кандидатів проходитиме у два етапи:
Перший етап полягатиме у відборі учасників на підставі резюме, надісланих на електронну адресу. Цей етап проходитиме до 20 липня 2009 року.

Другий етап – це співбесіда з учасниками, відібраними протягом першого етапу (кінець липня 2009 року).

До складу конкурсної комісії входитимуть представники Ініціативи МФВ «Право та громадське здоров’я» Інституту Відкритого суспільства, Міжнародного фонду «Відродження» і Всеукраїнської громадської організації «Фундація медичного права та біоетики України».

Результати конкурсного відбору будуть повідомлені безпосередньо кожному із претендентів у письмовій формі (на e-mail адресу).

ВГО «Фундація медичного права та біоетики України»:
+380322765507
80638169999 (Ірина Дячук)
80677313035 (Христина Терешко)
Міжнародний фонд «Відродження»
+38 044 461 97 09

Джерело: Громадський простір


  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net