Громадські організації Благодійні організації Профспілки Релігійні організації Господарські асоціації Органи студентського самоврядування
На контролі

1. Проблеми застосування законодавства про громадські, благодійні, інші організації громадського сектору
Консультації щодо діяльності НУО on linе! Громадські активісти навчались інструментам впливу... Реформування митних процедур на місцевому рівні об... усе про легалізацію, державну реєстрацію громадських організацій, релігійних організацій, професійних спілок, благодійних організацій
Пошук:  
НеприбутковістьЩо має бути у статуті для неприбутковості?Неприбутковість та її реєстраціяОзнаки неприбутковостіРеєстрація змінГромадські об'єднання (зміни)Благодійні організації (зміни)Приклади статутів громадських об'єднаньРеєстрація нових НУОГромадські об'єднання Благодійні організаціїАктуальноНОВИНИ СТАТТІНОВИНИ ПРОГРАМИПравова допомога НУОКонтакти програмиFacebook консультаційний центрКонсультаціїГРОМАДСЬКІ ОБ'ЄДНАННЯБЛАГОДІЙНИЦТВОГРОМАДСЬКА УЧАСТЬІНШІ ПИТАННЯЕлектронна бібліотекаПЕРЕКЛАДИ РІШЕНЬ ЄСПЛ ПРО СВОБОДУ АСОЦІАЦІЇКОРИСНІ ВИДАННЯ АРХІВВідео-блоги архівАрхів публікаційАрхів новин Актуально -> НОВИНИ ПРОГРАМИ

У Львові відбудеться обговорення «Доступ молоді та МГО до інформації про діяльність місцевих органів влади у справах молоді: законодавчі гарантії та реальний стан»

До участі запрошуються представники молодіжних громадських організацій, органів студентського самоврядування, дитячих та спортивних організацій, громадські активісти, представники органів влади, які працюють з молоддю, із Львівської  та Волинської областей.

У рамках заходу буде обговорено такі питання:  публічна інформація, якої сьогодні потребують молодь та організації для участі у молодіжній політиці та молодіжних програмах; результати моніторингу інформаційного наповнення веб-сайтів органів влади про молодіжні програми та їх фінансування; стан активного доступу молоді до інформації про діяльність органів влади шляхом подання інформаційних запитів; типові  проблеми реалізації прав молоді та молодіжних організацій на інформацію про молодіжні програми та їх фінансування у областях; засоби поновлення порушених прав та інші.
 
За контактами організаторів можна задекларувати участь із виступом,  який буде зазначений у програмі обговорення,  для чого до 22.06 просимо вказати: ПІП, організацію, назву доповіді та основні тези.
 
Захід проводиться Комітетом підтримки студентського самоврядування у партнерстві із Асоціацією Молодих Реформаторів (АМоРе) та Центром громадської адвокатури у рамках  проекту «Реалізація та захист права на інформацію про молодіжні програми» за підтримки програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження».
 
Проект має на меті покращення реалізації  та захисту права на доступ до інформації про молодіжні програми та їх фінансування на загальнодержавному та місцевих рівнях, навчання та активізацію організацій у реалізації та захисті права на інформацію.
 
Захід буде проводитись у Львівському прес-клубі  реформ за адресою: м. Львів, пр. Шевченка, 11, 2 поверх., початок о 13.00.
 
Для участі у заході просимо попередньо повідомити організаторів: e-mail kpss@lawngo.net, 80322354519, 809784450620 (Львів); або  amore.volyn@gmail.com, тел. 80674165086 (Луцьк).

  Версія для друку

  Лінк на e-mail
Голосування
Чи вдавалось Вам подати документи на реєстрацію нової/змін про громадську/благодійну організацію з першого разу звернення до органу реєстрації?
так
ні
ще не звертався (лась)
 
Дайджест
№  

Всі дайджести >>>
 
Партнери та друзі


 
© Портал "Юрист НГО". Програма правової підтримки організацій громадського сектору Центру громадської адвокатури, 2008.
Всі права застережені. Передрук матеріалів сайту вітається за умови гіперпосилання на Портал "Юрист НГО" http://www.lawngo.net